כל הפרטים על כרטיסיית טיסות פנימיות בארגנטינה / כרטיסיית טיסות בדרום אמריקה

This post details my process of booking interior flights in Argentina. An Argentine airline company, Aerolineas Argentina, offers a package of three or more flights, which enables you to save lots of money. A similar package is available through this airline for people seeking to book three or more flights all over South America. I hope to translate this post one day.

את הפוסט שלהלן פרסמתי במקור חודש שעבר בפורום דרום אמריקה של אתר “למטייל” (www.lametayel.co.il):

  חודשים כבר אני כותבת כאן ושואלת כאן על הכרטיסיה של חברת התעופה הארגנטינאית AEROLINEAS ARGENTINA, כרטיסיית הטיסות שנותנת הנחה משמעותית על טיסות פנים בארגנטינה ועל טיסות ביבשת דרום אמריקה כולה. עכשיו סוף-סוף הזמנתי והחלטתי לשתף, כדי שלאחרות/ים אולי יהיה קל יותר.

כרטיסיית ההנחות בתוך ארגנטינה – Visit Argentina:
כרטיסיית ההנחות בדרום אמריקה כולה – South American Pass:

  ישראליות/ים לא יכולות/ים להזמין לבד את הכרטיסיה – אין ברירה אלא להתשמש בסוכנות נסיעות. את הדבר ביררתי מול החברה עצמה, וכן היו בפורום גולשות/ים שלמדו את אותו דבר בתהליך קניית הכרטיסיה.

  שימו לב: טיסה עם קונקשיין יכולה להיות יקרה יותר מטיסה ישירה כשמדובר על כרטיסיות אלו, כיוון שהתשלום הוא על כל טיסה.

  אני פניתי לאחות של חברה טובה ביום חמישי. לאחות יש תפקיד בכיר בסניף של סוכנות נסיעות ישראלית מוכרת. האחות הציעה לי טיסות בשווי של 150% ממה שראיתי באתר. המחיר היה יקר מאוד, ולכן התחלתי לבדוק איך לשנות את המסלול, כך שיהיו פחות טיסות אך באותו מחיר שהתכוונתי לשלם מלכתחילה. ניחמתי את עצמי שאמנם אראה פחות מקומות, אך אכיר כל מקום בו אבקר לעומק. ביקשתי מהאחות-סוכנת שתשמור לי את הכרטיסים עד יום ראשון ואז אחליט אם לכרטס (לשלם עליהם) או לא.

  הסיבה למחיר היקר הייתה שלא נותרו מקומות זולים בטיסות שרציתי. לפי מה שכתבה פה גולשת אחרת לפני כמה חודשים, החברה שומרת מקומות מוגבלים לכרטיסיות. חודשיים לפני הטיול של אותה כותבת, בשיא עונת הקיץ של ארגנטינה, לא היו מקומות. לי יש עוד שלושה חודשים לטיול לא בעונה. עם זאת, הייתי בטוחה שאם אין מקומות – אין מקומות. אך מסתבר שיש חברות שיש להן קשרים חזקים יותר עם AEROLINEAS ARGENTINA, ובשיחה לסוכנות קאזה זולה (אותה מייצג יותם בפורום זה) התברר שאכן קיימים הכרטיסים שרציתי ובמחיר יחסית שפוי.

  הסוכנות יושבת בבואנוס איירס, ויש להם טלפון ישראלי במחיר של שיחה לארץ (כך כתוב באתר בכל אופן): 037229339. אפשר לפנות אליהם דרך המייל –info@casazoola.com.ar – או דרך האתר: http://www.casazoola.com.ar .

  אני התקשרתי ודיברתי עם גברי, שהיה מאוד נחמד. כשרציתי לשלם לו בטלפון באשראי, הוא אמר שהדבר יגרור עמלה של 10% ולכן עדיף לפנות למשרד שלהם בתל-אביב. התהליך קצת מסורבל. המשרד בתל-אביב אינו חלק מקאסה זולה, אלא עובד איתם. סילביה, שמטפלת בעניין, הסבירה לי כי ניתן לשלם שם באשראי, במזומן או בהעברה בנקאית. העמלה באשראי – כל עוד זה אשראי בינ”ל שיכול לשלם בדולרים – בתשלום אחד – 2%.

  אחרי התשלום, סילביה שלחה לי קבלה במייל, וגם שלחה לגברי אישור ששילמתי וניתן לכרטס (ושלחה לי עותק של המייל ששלחה לגברי). המייל הבא שקיבלתי היה מגברי – אארולינס ביטלה את אחת הטיסות עליהן סיכמנו והיה צורך לבצע שינויים במסלול. הוא בדק לי כמה אלטרנטיבות בסבלנות ובאדיבות ולבסוף כרטס את האופציה שבחרתי ושלח לי את הכרטיסים במייל.

  סוכנות נוספת שהומלצה על ידי גולשת ותיקה, ובעיקר מקסימה מאוד, בפורום היא הסוכנות “גלשן תור”, אותה מייצג גבי מהפורום. האתר שלהם הוא http://www.galshantur.com.ar/ingles/index.php וכתובת המייל היא info@galshantur.com.ar . ניתן לכתוב בעברית.

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CommentLuv badge

css.php